virtuální hra o koních

Cheaty na Howrse

Hra Howrse patří mezi jednu z nejoblíbenějších webových her nejen u nás, ale i v ostatních státech po celém světě. Je určena především pro dívky, protože hlavní princip hry spočívá v tom, že se staráte o koně.

Hru si můžete zahrát kdokoliv, kdo má připojení k internetu. Více požadavků pro hru není. Nemusíte ji platit, ani instalovat vše co je nutné k hraní hry provést, je zaregistrovat se na internetových stránkách této hry.

Na začátku ovšem máte pouze jednoho koně, hříbě. Díky tomu, že plníte úkoly, sice získáte nějaké body, případně bonusové předměty, ale rozhodně nečekejte, že budete zasypáni pasy a božskými koňmi. Je to ovšem hezká představa a proto se někteří z hráčů snaží objevit chyby ve hře, které by využili k použití cheatů.

Cheaty, jak je známe klasicky na Howrse neexistují. Aby mohli fungovat, je potřeba, aby tvůrci hry tuto možnost zpřístupnili.

To se ovšem nestalo, místo toho však ve hře fungují tzv. pasy, které jsou aktivovány speciálními kódy. Tyto kódy získáte tím, že si pas koupíte za skutečné peníze, například tak, že pošlete SMS zprávu.

Na internetu lze najít různé kódy, které vám mají údajně získát různé bonusové předměty. Tyto kódy nejsou ověřené, ovšem je možné, že fungují.

Tyto kódy jsou:

  • NP58 – získáte Nyktin balíček
  • HOP99 nebo HI1HP – získáte roh hojnosti
  • HP33MB nebo HP22MB – získáte krev medúzy
  • HORSEANDPONY1 – kámen mudrců
  • XXHORSEILLUST – slzy Afrodité

Pokud chcete získávát různé speciální předměty, co nejvíce bodů nebo pasů, měli byste se řídit těmito radami. Navštěvujte hru pravidelně a přihlašujte se vždy tak často jak je to možné.

Rozdávání pasů se řídí právě tím, jak jsou hráči aktivní. Nezapomeňte také sledovat, jestli ve hře neuvidíte UFO. V případě, že ho objevíte a kliknete na něj, můžete získat některý z bonusových předmětů.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Cíle na Howrse, Kódy na Howrse a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.