virtuální hra o koních

Howrse online hra

Na internetu si dnes můžete vybírat opravdu z velkého množství her, ať už jde o jednoduché flashové hry, počítačové hry po internetu nebo prohlížečové hry, které můžete hrát společně s vašimi kamarády.

V minulosti však byli tyto hry určené především pro kluky, ať už šlo o různé válečné strategie jako Travian nebo o vesmírnou onlinovku Dark Orbit. Dnes si ovšem prohlížečové hry mohou zahrát i holky a to díky hře Howrse.

V této hře si mnoho dívek určitě splní svůj sen, mohou se totiž starat o svého koně nebo poníka. Které zvíře z této dvojice můžete opečovávat, si vyberete na začátku hry při registraci. Zde si také zvolíte, jaké plemeno budete mít. Můžete si vybírat z plemen, jako jsou například arabští plnokrevníci, francouzští klusáci nebo andaluští koně.

Každé z plemen má přednosti v něčem jiném, někteří koně mají lepší výdrž, jiní jsou rychlejší anebo dobře skáčou.

To, že si na začátku hry vybereš jedno plemeno, ovšem neznamená, že s ním budeš hrát po celou dobu. Během hry si totiž můžeš koně šlechtit a tak lze plemena různě křížit.

Po registraci dostaneš jednoho koně, několika měsíční hříbě. Aby ses hru naučila, dostaneš na začátku několik úkolů, s jejichž splněním ti bude pomáhat opička OW. Díky těmto úkolům nejenže zjistíš, jak hra funguje a co v ní máš dělat, ale také nasbíráš nějaké body a různé bonusy, které se ti během hry budou určitě hodit.

Základní princip hry spočívá v tom, že se staráte o své koně, případně poníky. Abyste je ovšem mohli uživit, je potřeba si najít práci, díky které budete pravidelně dostávat body, které se ve hře nazývají EQUUS. Ve hře je kromě těchto bodů ovšem i mnoho jiných věcí, které můžete získat.

Jednou z nich jsou například pasy, které dostanete jen výjimečně, nebo si je lze koupit za skutečné peníze, například SMSkou. Dalšími bonusy jsou například tuříny, jablka, růstové body či jiné předměty, které mají své specifické vlastnosti.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Howrse jezdecké centrum, Howrse rady a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.